Uroda dziedzina

Uroda dziedziczna

Uroda to mnóstwo cech nie tylko osobowości, ale i wyglądu które dziedziczymy po naszych przodkach. Trudno jest zatem spodziewać się urodziwego mężczyzny z dwójki niezbyt atrakcyjnych rodziców. Czy też młodego wyglądu córki jeżeli obydwoje rodzice błyskawicznie się postarzeli. Wiele kobiet mimo swego wieku wygląda olśniewająco. Równie wiele nie dba o siebie nadmiernie a mimo to prezentuje się zdrowo i atrakcyjnie. To geny!

Uroda to dar który dziedziczymy i bardzo trudno jest zmienić w tej kwestii cokolwiek

Są też i takie panie, dla których uroda jest bardzo ważna i które robią wiele by ją zachować jak najdłużej. Inwestują spore pieniądze w zabiegi upiększające i kosmetyki, a mimo to nie potrafią osiągnąć zadowalających efektów. Rysy twarzy, koloryt cery, jej rodzaj dziedziczymy i bardzo trudno jest zmienić w tej kwestii cokolwiek. Niestety jeśli nie urodziliśmy się z sylwetką modelki i twarzą niczym z reklamy kolorowego pisma kobiecego nie mamy co liczyć na łatwość w uzyskaniu oszałamiającego wyglądu.

Możemy starać się zatuszować niedoskonałości, upiększyć się makijażem, jednak nigdy nie będziemy powalać wrażeniem. Subtelne rysy, łagodne kości policzkowe sprzyjają młodemu wyglądowi, podobnie jak tłusta cera utrzymująca elastyczność skóry.

Zawsze marzy się nam to czego nie mamy

Nie bez znaczenia jest też gęstość i pigment włosa. Suplementami diety oraz zabiegami kosmetycznymi możemy zagęszczać włosy, wzmacniać i odżywiać, zapobiegać siwieniu, kręceniu itp. niemniej inni mogą mieć to samo bez wysiłku, wkładu pracy a to wszystko dzięki odpowiednim genom. Zwykle bywa tak, iż mając kręcone włosy i jasną cerę chcielibyśmy mieć proste włosy i ciemną karnację i przeciwnie. Tak już jest, że zawsze marzy się nam to czego nie mamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.