współpraca

Współpraca

Żywiec24.eu to blog który powstał w 2017 roku. Od tego czasu mniej lub bardziej regularnie publikujemy artykuły tematyczne, przewodniki po mieście i różnego rodzaju poradniki.

Współpraca z nami to możliwość publikowania własnych tekstów. Zwykle są to artykuły reklamujące stronę lub produkt, ale można też pisać ogólnie na dany temat i przy okazji wstawić swój link.

Jeśli chcesz opublikować swój artykuł na tym blogu zapoznaj się z poniższymi wskazówkami i przyślij go do nas na adres: nowytekst@gmail.com

Artykuł do akceptacji powinien być:

 1. Unikalny, poprawny gramatycznie i stylistycznie!
 2. Minimalna długość tekstu to 3000 znaków.
 3. Tytuł ciekawy dla odwiedzającego (odrzucane będą wpisy z tytułami i treściami lokalnymi np. „Przeprowadzki Kraków” lub „Pomoc drogowa Kraków”).
 4. Wpis ma mieć charakter informacyjny a nie reklamowy.
 5. Dozwolona ilość linków to 1 – tylko do wartościowych serwisów.
 6. Link możliwy po pierwszych 500 znakach.
 7. Dodaj do 3 zdjęć lub grafik.
 8. Używaj nagłówków h2-h6.
 9. Tytuł artykułu to minimum 2 słowa.
 10. Ilość kategorii dla artykułu to 1 – dopasuj już istniejące.
 11. Ilość tagów dla artykułu to 2-3 – dopasuj już istniejące (nie jest to obowiązkowe).
 12. Artykuł oraz strony w linkach nie mogą zawierać treści niezgodnej z polskim prawem oraz treści dla dorosłych.
 13. Administrator serwisu może bez podania przyczyny usunąć nieregulaminowe wpisy, a także w razie konieczności zmieniać i moderować zawarte w nich treści.
 14. Administrator serwisu może usunąć link jeśli strona do której on prowadził przestanie istnieć lub zmieni swój charakter.
 15. Autorzy artykułów (zwani dalej Autorami) zamieszczając artykuły oświadczają jednocześnie, że dysponują wszystkimi prawami autorskimi koniecznymi do publikacji.
 16. Kopiowanie treści z serwisu jest surowo zabronione.

Co możesz zyskać?

W każdym tekście możesz umieścić 1 odnośnik do wybranej przez siebie strony internetowej lub bloga. Dodatkowo zyskujesz publikację w zadbanym, istniejącym od kilku lat serwisie. Nie planujemy tego zmieniać.