panele szklane

Panele szklane z grafiką pomysł na piękną kuchnię

Ciekawym motywem ozdobnym w kuchni w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, loft mogą być panele szklane z nadrukiem. To subtelna dekoracja, która stanowi element dominujący bądź też dopełniający. Bardzo często białe, szare, czy nawet czarne jednolite zabudowy kuchenne są przełamywane wyrazistym kolorem drukowanym na panelach szklanych.

Od pewnego czasu coraz częściej projekty kuchni obejmują panele szklane z indywidualną grafiką jako formę dekoracji wnętrza. Łatwość wykonania unikalnych projektów jak i nadruku gotowego wedle szablonu, projektu z obszernej bazy grafik pozwala stworzyć niepowtarzalne kompozycje wzorów czy kolorów. I idealnie wpasować panel pomiędzy sprzęty AGD oraz meble kuchenne. Dodatkowym atutem paneli szklanych jest estetyczny, modny i nowoczesny wygląd jak też trwałość materiału. Tak zwany lacobel jest odporny na zarysowania i uszkodzenia. Ponadto łatwo się go czyści z tłuszczu i wszelkich kuchennych zabrudzeń.

Piękna kuchnia

Kuchnia najczęściej stanowi serce domu i życia rodzinnego. Nie trudno się dziwić iż większość z nas marzy aby ich kuchnia była nie tylko ergonomiczna, funkcjonalna i komfortowa. Ale również piękna, modna, elegancka, unikalna. Jak to osiągnąć? Warto sięgnąć po możliwości techniczne pozwalające na urządzenie kuchni po swojemu. Dedykowane grafiki jakie można umieścić na panelach szklanych montowanych w przestrzeniach pomiędzy szafkami to świetny pomysł. Aby nasza kuchnia była oryginalna i tylko nasza. Nie jest sztuką powielić projekt kuchni z katalogu. Za to wielkim wyczynem i powodem do dumy jest stworzyć kuchnię swoich marzeń.

Panele szklane na zamówienie

Planując wyposażenie swojej kuchni w panele szklane z nadrukiem, warto pomyśleć o wykonaniu na zamówienie wraz z montażem. O ile montaż paneli bez gniazdek, oświetlenia i innych elementów nie jest trudny. To jednak do wbudowania gniazda elektrycznego, włącznika itd. potrzebne jest doświadczenie, w przeciwnym razie panel może nam pęknąć. Zamawiając panele szklane możemy wybrać ich wielkość dopasowując dokładnie do wielkości potrzebnej w naszej kuchni. Ponadto istnieje możliwość wyboru grafiki, koloru itp.

Unikalne wzory

O ile glazura nie pozwala na unikalność, to panele szklane tak. Same panele nie są niczym wyjątkowym. Od strony technicznej są takie same lub do siebie podobne, jednak mogą różnić się nadrukiem. Wybór nadruku zależy od klienta. Podobnie jak bywa to z fototapetami, które możemy kupić na indywidualny wymiar korzystając z dostępnych wzorów bądź wybrać własną indywidualną grafikę do nadruku. Oznacza to że jeśli zapragniemy na panelu umieścić własne zdjęcie możemy to zrobić. To od klienta zależy czy panel zostanie zadrukowany fotografią krajobrazu, abstrakcji czy też typowo kuchennymi motywami ziół, warzyw i owoców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *